MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7931230
nr 793 1230
MIRROR
around 1900, height: 89, wear, damages.
omkring 1900, höjd: 89
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday November 26 2012
at 17:01:58
26/11 16:56:58